Műszakvezető álláslehetőség Jászberényben

2022-03-15 23:10:36

Hirdetés adatai

  • Feladó: Mil-job Kft.
  • Feladva: 2022-03-15
  • Lejár: 2022-06-13

Leírás

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat
folyamatosan bővülő csapatába keres új kollégákat az alábbi munkakörbe:
Műszakvezető

Feladatok:
- 100-150 fő /csoportvezetők, gépbeállítók, sori dolgozók/ munkájának irányítása, szervezése, ellenőrzése
- Szabadságtervezés
- Munka- és balesetvédelmi szabályok, rend, fegyelem, tisztaság betartása/betartatása
- Termelés folyamatos felügyelete, irányítása
- 5S ellenőrzése, kiértékelése
- Termelésvezetés felé riportálas
Elvárások:
- Gyártó/termelő területen nagyobb csoport vezetésében szerzett vezetői tapasztalat
- Jó kommunikációs készség, határozott fellépés
- Önálló munkavégzés, nagy teherbíró képesség
- Többműszakos munkarend vállalása
Előny:
- Mérőeszköz-és műszaki rajzolvasási ismeretek
- Német nyelvismeret
Amit kínálunk:
- Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Fiatalos, lendületes csapat
- Modern technológia és munkakörnyezet
Munkavégzés helye:
Jászberény

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát
„Műszakvezető” jeligével juttassa el az allas02@miljob.hu e-mail címre.
További információ: +36-30/576-3334

Cím

Régió: Jász-Nagykun-Szolnok
Település: Jászberény

Részletek

  • Munkavégzés helyének típusa: Helyhez kötött
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Minimálisan elvárt végzettség: Középiskola
  • Minimálisan elvárt tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Fizetés: Fizetési igényt várunk
  • Típus: Gyártás, termelés, mezőgazdaság
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
Mil-job Kft.

Üzenet küldése

Kiemelt hirdetések